Schůzky představenstva BDKLUK

Informace členům BD.
Představenstvo vzhledem k vládou vyhlášenému nouzovému stavu kvůli coronaviru a s ohledem na ochranu zdraví, nepořádá volně přístupné schůze představenstva. Představenstvo ale i nadále pracuje, a kontakty jsou stále aktivní. Po skončení nouzového stavu a povolení shromažďování lidí v našich podmínkách opět "veřejné" schůze představenstva obnovíme. Samozřejmě musíme ale i my vyhodnotit, že ochrana našeho zdraví je ohrožena již jen minimálně.
Představenstvo BD KLUK.

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
| Bytové družstvo KLUK

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://filej8YKAN nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://file4GA914 nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileZki8tm nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileYK2GWD nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.